Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

TREFL 5 sekund nová verze 2019

TREFL 5 sekund nová verze 2019

Cena:

634

Hlídat lepší cenu

Popis produktu TREFL 5 sekund nová verze 2019: Oblíbená rodinná hra , ve které musíte rychle myslet i mluvit! Nová verze 2019 je vylepšená novou grafikou a 100 novými otázkami. Vyjmenuj tři plemena psů... Na tři si určitě vzpomeneš, ale doká...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Dobré knihy, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Dobré knihy popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

TREFL 5 sekund nová verze 2019 - popis

Oblíbená rodinná hra , ve které musíte rychle myslet i mluvit! Nová verze 2019 je vylepšená novou grafikou a 100 novými otázkami.
Vyjmenuj tři plemena psů... Na tři si určitě vzpomeneš, ale dokážeš to i pod tlakem omezeného času? Dej si pozor... Máš pouhých 5 sekund a ostatní hráči napjatě čekají na tvoji chybu. Čas je proti tobě, takže říkáš vše, co ti přichází na mysl. Zatímco kuličky klesají speciálním časoměřičem, jsou některé tvé odpovědi podivné a jiné legrační. Pokud budeš mít štěstí, můžeš se otázce vyhnout nebo se na ni zeptat jiného hráče. Ale především se budeš skvěle bavit, zatímco se všichni budou snažit dostat co nejrychleji do cíle. Balení obsahuje:

378 karet s otázkami (756 otázek)
6 karet "další"
6 karet "výměna"
6 figurek
hrací deska
spirálová časomíra
plastová krabička na karty
návod

Vhodné pro hráče od 8 let.

Výrobce Trefl

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu TREFL 5 sekund nová verze 2019 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.