Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Portal Neuroshima Hex! 3.0

Portal Neuroshima Hex! 3.0

Cena:

od 195 Kč do 199 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Portal Neuroshima Hex! 3.0: Postapokalyptický svět rozervaný na kusy válkou mezi lidmi a stroji. Gangy, komunity a armády tvořené troskami lidstva se ukrývají v ruinách měst, aby válčili s kýmkoli o teritorium, jídlo, zbraně...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem TLAMAgames.com, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem TLAMAgames.com popsal.
Doprava zdarma
Info v obchodě
Do obchodu

Portal Neuroshima Hex! 3.0 - popis

Postapokalyptický svět rozervaný na kusy válkou mezi lidmi a stroji. Gangy, komunity a armády tvořené troskami lidstva se ukrývají v ruinách měst, aby válčili s kýmkoli o teritorium, jídlo, zbraně a vybavení. Gigantická kybernetická bytost Moloch, která způsobila pád civilizace v roce 2020 velí obrovské armádě strojů. Outpost je perfektně organizovaná a vycvičená lidská armáda, která své zkušenosti vykoupila krví a potem při bojích proti Molochovi. Od počátku války byli za pomoci pokročilých cybertechnologií a genetického inženýrství vyráběni mutanti, ty pod svojí vlajkou shromáždil charismatický mutant Borgo, aby je vedl na jejich trestné výpravě. A Hegemonie? To je území ovládané gangy, které tvoří pouliční rváči a gladiátoři bez svědomí, jejichž zábavou je zabíjení, plenění a teror. Vítejte ve světě Neuroshima.zdroj: zatrolene-hry.cz Strategická hra umístěná do postapokalyptickém světa Neuroshima na motivy populární polské RPG. Hráči ovládají jednotlivé armády armád, přičemž každá armáda má jiné přednosti a slabiny a vyžaduje tak jinou strategii. Postupně pak hráči umisťují na plán své jednotky (vždy dvě ze tří náhodně vylosovaných kartiček) a v určitých okamžicích hry vyhodnocují nastalé konflikty. Cílem hry je pak útok na nepřátelskou základnu. Neuroshima Hex! 3.0 je nejnovější edice této hry nově obsahuje pravidla a materiál pro solitérní hru a nové herní módy pro tři hráče (Deathmatch, Team Deathmatch, dva na jednoho). Hra neobsahuje česká pravidla, jsou však k mání ke stažení. Odkazy Recenze (deskovehry.com) Postapokalyptický boj v Neuroshima Hex! (článek v XB-1) Jedná se o verzi hry od Portal games.

Výrobce Portál

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Portal Neuroshima Hex! 3.0 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.