Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Portal Detective: A Modern Crime Game

Portal Detective: A Modern Crime Game

Cena:

1 199

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Portal Detective: A Modern Crime Game: V deskové hře Detective: A Modern Crime Game se z hráčů stávají vyšetřovatelé pracující pro vládní agenturu ANTERES. Každý z nich disponuje přihlašovacími údaji do online databáze ANTERES, která o...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Fantasyobchod.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Fantasyobchod.cz popsal.
Doprava zdarma
Skladem
Do obchodu

Portal Detective: A Modern Crime Game - popis

V deskové hře Detective: A Modern Crime Game se z hráčů stávají vyšetřovatelé pracující pro vládní agenturu ANTERES. Každý z nich disponuje přihlašovacími údaji do online databáze ANTERES, která obsahuje údaje o podezřelých, svědcích, dokumentaci ze zatčení i ze soudních procesů souvisejících s případy. Hra Detective: A Modern Crime Game nabízí řešení případů ve 21. století, za pomoci online prvků. Hráči spolupracují během pěti různých scénářů (lze je hrát i v sólo verzi pro jednoho hráče či je spojit do příběhové kampaně). Hra spojuje tištěné herní prvky s online komponentem, díky němuž mohou hráči jako vyšetřovatelé hledat stopy prostřednictvím svých oblíbených zařízení připojených k internetu. Hra je v angličtině.

Výrobce Portál

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Portal Detective: A Modern Crime Game užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.