Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Plaid Hat Games Aftermath

Plaid Hat Games Aftermath

Cena produktu Plaid Hat Games Aftermath není známa.

 

Popis produktu Plaid Hat Games Aftermath: V deskové příběhové hře Aftermath se hráči ujímají rolí zvířátek, snažících se přežít ve velkém nebezpečném světě. Lidé záhadně zmizeli a zbytky civilizace rychle pohlcuje příroda. Do tohoto prost...  Více informací


Plaid Hat Games Aftermath - popis

V deskové příběhové hře Aftermath se hráči ujímají rolí zvířátek, snažících se přežít ve velkém nebezpečném světě. Lidé záhadně zmizeli a zbytky civilizace rychle pohlcuje příroda. Do tohoto prostředí povedou hráči ve více než 20.ti příběhových a vedlejších misích družinu sestávající z morčete se záchvaty vzteku, křečka, který rychle mluví a ještě rychleji řídí, statečné myšky s bystrýma očima a tajemného hraboše z divočiny. Každá z těchto postav má jedinečnou osobnost a své vlastní cíle. Během svých dobrodružství budou zvířecí hrdinové zkoumat trosky opuštěného světa bez lidí, hledat zásoby a potravu pro svou kolonii a čelit různým banditům a predátorům. Rozšiřujte svou kolonii a opatrujte ji za pomoci cenných informací a kořisti z vašich výprav! Hra je v angličtině.

Výrobce Plaid Hat Games

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Plaid Hat Games Aftermath užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.