Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

PIATNIK 7 trpaslíků 757105

PIATNIK 7 trpaslíků 757105

Cena produktu PIATNIK 7 trpaslíků 757105 není známa.

 

Popis produktu PIATNIK 7 trpaslíků 757105: Početní hra k procvičování jednoduchého sčítání do 7 ! Tato hra nás zavede mezi trpaslíky, které je potřeba rozdělit do trpasličích rodin po sedmi. Každý hráč obdrží dvě karty. Zbytek karet polo...  Více informací


PIATNIK 7 trpaslíků 757105 - popis

Početní hra k procvičování jednoduchého sčítání do 7 !

Tato hra nás zavede mezi trpaslíky, které je potřeba rozdělit do trpasličích rodin po sedmi. Každý hráč obdrží dvě karty. Zbytek karet položíme na hromádku doprostřed stolu. Hráč, který je na řadě, si z balíčku vezme jednu kartu. Ze tří karet, které drží v ruce, položí jednu na stůl - tato karta se stává základem "trpasličí rodiny". Začít může pouze s kartou s jedním trpaslíkem. Tuto kartu položíme na stůl - ta se stane součástí trpasličí rodiny. Během hry smí každý hráč přiložit kartu ke kartě na stole - doleva, doprava, nahoru nebo dolů tak, aby vytvořila rodinu 7 trpaslíků.
Za každou úplnou trpasličí rodinu obdrží hráč 1 bod.

Hra obsahuje: 36 karet

Výrobce Piatnik

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu PIATNIK 7 trpaslíků 757105 užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.