Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Paizo Publishing Pathfinder Player Companion: Wilderness Origins

Paizo Publishing Pathfinder Player Companion: Wilderness Origins

Cena:

319

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Paizo Publishing Pathfinder Player Companion: Wilderness Origins: Pathfinder Player Companion: Wilderness Origins je rozšiřující příručka pro Pathfinder RPG, která se obsahuje užitečné informace pro hraní v přírodním prostředí. Kniha je v angličtině. Get back to...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Fantasyobchod.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Fantasyobchod.cz popsal.
Doprava zdarma
8. 10. 2021
Do obchodu

Paizo Publishing Pathfinder Player Companion: Wilderness Origins - popis

Pathfinder Player Companion: Wilderness Origins je rozšiřující příručka pro Pathfinder RPG, která se obsahuje užitečné informace pro hraní v přírodním prostředí. Kniha je v angličtině. Get back to nature with Pathfinder Player Companion: Wilderness Origins! Featuring brand new rules and options for the new player races and shifter base class from Pathfinder RPG Ultimate Wilderness, this volume outlines ways to help your character use the natural world to their advantage. Learn the secrets of the natural world, wield the power of natural disasters with powerful spells, and call fierce natural allies to aid you in combat. This player-focused volume provides new archetypes, feats, magic items, and traits that allow characters to become one with nature.

Výrobce Paizo Publishing

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Paizo Publishing Pathfinder Player Companion: Wilderness Origins užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.