Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Magellan Zomber Geek

Magellan Zomber Geek

Cena:

169

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Magellan Zomber Geek: V deskové hře Zomber Geek jste společně se svými spoluhráči minuli tu správnou zatáčku a rázem jste se ocitli v temnotemném lese. Došly vám pohonné hmoty a venku číhá jenom temnota. Potom se před ...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Fantasyobchod.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Fantasyobchod.cz popsal.
Doprava zdarma
9. 10. 2021
Do obchodu

Magellan Zomber Geek - popis

V deskové hře Zomber Geek jste společně se svými spoluhráči minuli tu správnou zatáčku a rázem jste se ocitli v temnotemném lese. Došly vám pohonné hmoty a venku číhá jenom temnota. Potom se před vámi objeví panské sídlo. Uvnitř vás namísto vřelého hostitele čeká spousta zombiií, vzteklých psů, jedovatých pavouků a hlavně chaos. Utíkejte! Zachraňte svůj život, vyskočte okny a pobijte pekelné nemrtvé! Pokud zombie sežerou vaši postavu, ta se stane zombiím náčelníkem a může škodit přeživším - tedy vašim bývalým spoluhráčům. Hra je v angličtině. Odkazy video (anglicky)

Výrobce Magellan

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Magellan Zomber Geek užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.