Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Fantasyobchod Arkham Horror - dárkový set

Fantasyobchod Arkham Horror - dárkový set

Cena produktu Fantasyobchod Arkham Horror - dárkový set není známa.

 

Popis produktu Fantasyobchod Arkham Horror - dárkový set: Jak potěšit i vyděsit fanouška Lovecraftovského světa nebo uctívače Prastarých, který by se rád podíval do tajemného města Arkham? Co takhle dárkovým balíčkem, který kombinuje oblíbenou hru Arkham...  Více informací


Fantasyobchod Arkham Horror - dárkový set - popis

Jak potěšit i vyděsit fanouška Lovecraftovského světa nebo uctívače Prastarých, který by se rád podíval do tajemného města Arkham? Co takhle dárkovým balíčkem, který kombinuje oblíbenou hru Arkham Horror a povídkovou knihu slavného spisovatele H. P. Lovecrafta! Co v dárkovém setu najdete? Barva z kosmu: Reprezentativní průřez dílem H. P. Lovecrafta. Sbírka těch nejlepších povídek, jimiž se autor proslavil. Arkham Horror (třetí edice) - česky: Staňte se vyšetřovateli, kteří mají za úkol objasnit záhadné události ve městě Arkham a zachránit lidstvo před hrůzostrašnými plány Prastarých. Oblíbená kooperativní desková hra v třetím vylepšeném vydání. Kompletně v češtině. 2 kusy pořadače herních komponent, overlay, ke hře Arkham Horror (třetí edice), díky němuž budete mít všechny herní komponenty přehledně uspořádané na hrací ploše. Kelímek na kostky Call of Cthulhu: Kožený kelímek na kostky s víčkem, vyrobený ze 4 mm hrubé kůže, velikost 7x8 cm.

Výrobce Fantasyobchod

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fantasyobchod Arkham Horror - dárkový set užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.