Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Fantasy Flight Games Arkham Horror (třetí edice)

Fantasy Flight Games Arkham Horror (třetí edice)

Cena produktu Fantasy Flight Games Arkham Horror (třetí edice) není známa.

 

Popis produktu Fantasy Flight Games Arkham Horror (třetí edice): Arkham Horror (třetí edice) je nejnovější vydání populární kooperativní deskové hry pro 1 až 6 hráčů, kteří se v rolích vyšetřovatelů vydávají pátrat po záhadných událostech v hororovém světě Call...  Více informací


Fantasy Flight Games Arkham Horror (třetí edice) - popis

Arkham Horror (třetí edice) je nejnovější vydání populární kooperativní deskové hry pro 1 až 6 hráčů, kteří se v rolích vyšetřovatelů vydávají pátrat po záhadných událostech v hororovém světě Call of Cthulhu z děl f H. P. Lovecrafta. Píše se rok 1926 a vrcholí dvacátá léta. Kuřárny se plní davy stále slavícími konec světové války a doufajícími, že žádná další již nepřijde. Městem Arkham se však plíží stín. Neznámé prastaré síly čekají na svou příležitost tam kdesi mimo čas a prostor. Pouze odvážní vyšetřovatelé mohou zachránit svět. Podaří se jim to? Hra je v angličtině. Odkazy video (anglicky)

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fantasy Flight Games Arkham Horror (třetí edice) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Šipky, Příslušenství ke společenským hrám , Hlavolamy.