Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Fantasy Flight Games Arkham Horror: Blood of Baalshandor

Fantasy Flight Games Arkham Horror: Blood of Baalshandor

Cena:

359

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Fantasy Flight Games Arkham Horror: Blood of Baalshandor: Arkham Novels: Blood of Baalshandor je anglicky psaná kniha z prostředí kooperativní karetní hry Arkham Horror LCG. Kniha je v angličtině, součástí jsou 4 exkluzivní karty pro hru Arkham Horror LC...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Fantasyobchod.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Fantasyobchod.cz popsal.
Doprava zdarma
23. 10. 2021
Do obchodu

Fantasy Flight Games Arkham Horror: Blood of Baalshandor - popis

Arkham Novels: Blood of Baalshandor je anglicky psaná kniha z prostředí kooperativní karetní hry Arkham Horror LCG. Kniha je v angličtině, součástí jsou 4 exkluzivní karty pro hru Arkham Horror LCG. Discover the power of true magic in Blood of Baalshandor! This Arkham Horror novella by Richard Lee Byers invites readers to return to Arkham alongside Dexter Drake as he searches for arcane tomes that can shed some light on the secrets he first glimpsed in a torn page from the Necronomion during the Great War. Lured to an auction of occult items, “Drake the Great” and his assistant Molly Maxwell find themselves targeted by the depraved servants of an otherworldly force of disease and corruption. It will take more than a little misdirection to get the magician out of this scrape. In addition to a hardcover copy of the novella, Blood of Baalshandor includes four exclusive cards to add Dexter Drake as an investigator in Arkham Horror: The Card Game. These cards allow readers to build a deck for Dexter Drake, complete with a signature asset and weakness, and mark his first appearance in the game.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fantasy Flight Games Arkham Horror: Blood of Baalshandor užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.