Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Chaosium Call of Cthulhu RPG 7th edition: Alone Against the Flames

Chaosium Call of Cthulhu RPG 7th edition: Alone Against the Flames

Cena:

319

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Chaosium Call of Cthulhu RPG 7th edition: Alone Against the Flames: Alone Against the Flames je samostatný herní scénář zasazený do roku 1920, vhodný jako úvodní dobrodružství pro hru na hrdiny Call of Cthulhu 7th edition. Příručka je v angličtině, brožovaná, má 6...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Nabídka obchodu

     
Pokud máte zkušenost s obchodem Fantasyobchod.cz, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Fantasyobchod.cz popsal.
Doprava zdarma
9. 10. 2021
Do obchodu

Chaosium Call of Cthulhu RPG 7th edition: Alone Against the Flames - popis

Alone Against the Flames je samostatný herní scénář zasazený do roku 1920, vhodný jako úvodní dobrodružství pro hru na hrdiny Call of Cthulhu 7th edition. Příručka je v angličtině, brožovaná, má 63 stran. A solo introductory scenario set in the 1920s where you are the main character and your choices determine the outcome, Alone Against the Flames is designed to lead you through the basic rules of the Call of Cthulhu 7th Edition roleplaying game in a gradual and entertaining fashion.

Výrobce Chaosium

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Chaosium Call of Cthulhu RPG 7th edition: Alone Against the Flames užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.