Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Cephalofair Games Gloomhaven (česky)

Cephalofair Games Gloomhaven (česky)

Cena produktu Cephalofair Games Gloomhaven (česky) není známa.

 

Popis produktu Cephalofair Games Gloomhaven (česky): Být žoldákem na hranicích civilizace není procházka růžovou zahradou. Na ty, kdo jsou přesto dost stateční nebo hloupí na to, aby relativní bezpečí hradeb Gloomhavenu opustili, však v divočině, po...  Více informací


Cephalofair Games Gloomhaven (česky) - popis

Být žoldákem na hranicích civilizace není procházka růžovou zahradou. Na ty, kdo jsou přesto dost stateční nebo hloupí na to, aby relativní bezpečí hradeb Gloomhavenu opustili, však v divočině, pochmurných lesích, zasněžených jeskyních a dávno zapomenutých kobkách čeká dobrodružství a snad i sláva a bohatství. Jen nečekejte, že vám někdo zaplatí předem - nikdo totiž nečeká, že se zpět vrátíte živí. Gloomhaven (české vydání) je kooperativní desková hra založená na taktickém bojovém systému a odehrávající se v originálním fantasy světě. Každý hráč se zhostí role některého z hrdinů a v průběhu nelineární příběhové kampaně bude spolu se svými spoluhráči svými volbami ovlivňovat osud Gloomhavenu. V balení Gloomhavenu naleznete 17 hrdinů, z nichž každý přináší unikátní strategie, které využijete v celkem 112 scénářích i nekonečnu náhodně generovaných výprav. Střetnete se se 47 druhy nestvůr a celou řadou nebezpečných bossů. Bezmála desetikilová krabice skýtá celou řadu dalších překvapení. Ke hře můžete také u nás zakoupit inserty na herní komponenty od společností E-Raptor, Folded Space a Feldherr. Hra obsahuje česká pravidla.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Cephalofair Games Gloomhaven (česky) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Šipky, Příslušenství ke společenským hrám , Hlavolamy.