Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Albi Tainted Grail: Pád Avalonu

Albi Tainted Grail: Pád Avalonu

Cena:

od 2 299 Kč do 2 399 Kč

Hlídat lepší cenu

Popis produktu Albi Tainted Grail: Pád Avalonu: Avalon nebyl stvořen pro lidi. I tak se ho ale zmocnili. Před šesti sty lety Artuš se svými rytíři vyrval tento ostrov ze spárů tajemné síly známé jako Divnota. Na památku jeho vítězství byly vzty...  Více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Všechny obchody

     
Pokud máte zkušenost s obchodem TLAMAgames.com, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem TLAMAgames.com popsal.
Doprava zdarma
13. 9. 2021
Do obchodu
     
Pokud máte zkušenost s obchodem Dobré knihy, budeme rádi za Vaše hodnocení:
     
Popřípadě můžete přidat komentář, který by Vaši zkušenost s eshopem Dobré knihy popsal.
Doprava zdarma
5. 10. 2021
Do obchodu

Albi Tainted Grail: Pád Avalonu - popis

Avalon nebyl stvořen pro lidi. I tak se ho ale zmocnili. Před šesti sty lety Artuš se svými rytíři vyrval tento ostrov ze spárů tajemné síly známé jako Divnota. Na památku jeho vítězství byly vztyčeny menhiry, které zároveň bránily tomu, aby se Divnota vrátila. Menhiry však potemněly a osud Avalonu visí na vlásku. Jak to s ním dopadne? To už je na vás. Tainted Grail: Pád Avalonu je desková hra pro 1 až 4 hráče, kteří se ocitnou ve světě plném artušovských legend a keltské mytologie. Hluboký a větvící se příběh hry umožňuje řešit problémy rozličnými způsoby, takže žádná hra nebude stejná jako ta předchozí. Obtížná rozhodnutí a trýznivé volby čekají za každým rohem, i zdánlivě malé úkoly se mohou nakonec projevit dalekosáhlými důsledky. Ke hře u nás můžete zakoupit také tento šikovný insert na herní komponenty nebo insert na herní komponenty s digitálním UV potiskem. Hra je kompletně česky.

Výrobce Albi
Doba hraní 60-120 min
Doporučený věk od 14
Počet hráčů 1 - 4

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Albi Tainted Grail: Pád Avalonu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo 3D Puzzle, Příslušenství ke společenským hrám , Šipky.