Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Albi Pivní párty

Albi Pivní párty

Cena produktu Albi Pivní párty není známa.

 

Popis produktu Albi Pivní párty: Máte rádi točené nebo lahvové? V této párty hře to není podstatné, neboť v ní rozhoduje dobrý postřeh a rychlá reakce. Většina sklenic nebo lahví vypadá podobně, ale jen některé jsou skutečně stej...  Více informací


Albi Pivní párty - popis

Máte rádi točené nebo lahvové? V této párty hře to není podstatné, neboť v ní rozhoduje dobrý postřeh a rychlá reakce. Většina sklenic nebo lahví vypadá podobně, ale jen některé jsou skutečně stejné. Pokaždé, když se na stole objeví dvě naprosto stejné láhve či sklenice, musíte co nejrychleji zacinkat na zvonek. Ten, kdo je nejbystřejší, získá v daném kole všechny láhve a sklenice s pivem. Vyhrává hráč, který jich má na konci hry nejvíce. Hra obsahuje: 55 karet, zvonek a česká pravidla. Hra je vhodné od 18 let. Odkazy video (česky)

Výrobce Albi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Albi Pivní párty užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.