Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

ALBI Chicago poker

ALBI Chicago poker

Cena produktu ALBI Chicago poker není známa.

 

Popis produktu ALBI Chicago poker: ALBI Chicago poker - je určen všem, kdo mají rádi vzrušení a radost z dobrého blafu. V roli kápa gangsterské skupiny v Chicagu ve dvacátých letech se budete snažit "přesvědčit":) majitele zábavníc...  Více informací


ALBI Chicago poker - popis

ALBI Chicago poker - je určen všem, kdo mají rádi vzrušení a radost z dobrého blafu. V roli kápa gangsterské skupiny v Chicagu ve dvacátých letech se budete snažit "přesvědčit":) majitele zábavních podniků, jako jsou bary či herny, aby platili výpalné právě vám a nikoliv vašim soupeřům. Činí se tak za pomoci kombinací karet dosti podobným klasickému pokeru, přičemž u některých typů podniků soupeři karty neuvidí, což dává dobrý prostor pro blafování:) Vítězí ten, komu se daří přesvědčit nejvíce podniků, ale ty mohou velmi rychle měnit majitele;) No a pak jsou tu ještě akční karty, které dokážou hrou také pořádně zamíchat. Chicago Poker má docela jednoduchá pravidla a je ji možno doporučit všem hráčům, především pak začínnajícím. A také milovníkům pokeru!

Výrobce Albi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu ALBI Chicago poker užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Hlavolamy, Pexesa, Příslušenství ke společenským hrám .