Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Abacusspiele Tikal

Abacusspiele Tikal

Cena produktu Abacusspiele Tikal není známa.

 

Popis produktu Abacusspiele Tikal: Čtyři archeologické expedice soupeří mezi sebou o co nejvíce získaných archeologických objevů, staví tábory, odkrývají různě veliké pyramidy a vykopávají artefakty. Cílem hry je získat co nejvíce ...  Více informací


Abacusspiele Tikal - popis

Čtyři archeologické expedice soupeří mezi sebou o co nejvíce získaných archeologických objevů, staví tábory, odkrývají různě veliké pyramidy a vykopávají artefakty. Cílem hry je získat co nejvíce bodů za pyramidy a artefakty v součtu všech čtyř bodování během hry. Náhoda se ve hře výrazněji projevuje pouze v základní verzi pravidel, v profi verzi je její vliv omezen na minimum. Po úvodním seznámení s herním principem jednoznačně doporučujeme přejít právě na tuto rozšířenou verzi hry. Jednoduchý herní princip spolu s dražebním systémem skýtá hráčům prostor pro vymýšlení strategie a minimální vliv náhody dává šanci dovést plán až do konce. Kdo chce uspět, musí hrát především efektivně. Hra bývá napínavá až do posledního tahu. Hra je v angličtině.

Výrobce Abacusspiele

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Abacusspiele Tikal užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.