Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Abacusspiele Ricochet Robots

Abacusspiele Ricochet Robots

Cena produktu Abacusspiele Ricochet Robots není známa.

 

Popis produktu Abacusspiele Ricochet Robots: Ricochet Robots je jednoduchá logická hra, kterou může hrát takřka neomezený počet hráčů. Hraje se na skládacím hracím plánu, který lze sestavit v 96.ti kombinacích - což zaručuje, že každá hra bu...  Více informací


Abacusspiele Ricochet Robots - popis

Ricochet Robots je jednoduchá logická hra, kterou může hrát takřka neomezený počet hráčů. Hraje se na skládacím hracím plánu, který lze sestavit v 96.ti kombinacích - což zaručuje, že každá hra bude jiná a originální. Hráči umisťují na hrací plochu barevné robotky a doprostřed herního plánu pak položí žeton. Cílem hráčů je získat v daném herním kole tento žeton, tedy dostat se k němu co nejkratší cestou. Na cestu se potom vydá robot stejné barvy, jakou má žeton. Hráči vymýšlejí cestu všichni naráz. Realizovat ji může ten, kdo ji naplánuje jako první. Ostatní mají jen minutu na to, aby ji příp. vylepšili. Aby to ale přece jenom nebylo tak jednoduché, neumí robotci brzdit. V jejich cestě je zastaví buďto překážka v podobě zdi nebo jiný robotek. Hra je v angličtině. Obsah balení: 8 oboustranných hracích desek 1 centrální dílek 5 barevných robotků 5 startovních vesmírných značek 17 žetonů přesýpací hodiny pravidla Odkazy video (anglicky) pravidla CZ (česky, pdf)

Výrobce Abacusspiele

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Abacusspiele Ricochet Robots užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.