Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

Abacusspiele Cacao (anglicky)

Abacusspiele Cacao (anglicky)

Cena produktu Abacusspiele Cacao (anglicky) není známa.

 

Popis produktu Abacusspiele Cacao (anglicky): Desková hra Cacao vás přenese do exotického prostředí Ovoce bohů , kde hráči v úloze náčelníka kmene vedou svůj lid k prosperitě a slávě skrze pěstování a obchodu s kakaem. Ti, kteří dovedně rozmí...  Více informací


Abacusspiele Cacao (anglicky) - popis

Desková hra Cacao vás přenese do exotického prostředí Ovoce bohů , kde hráči v úloze náčelníka kmene vedou svůj lid k prosperitě a slávě skrze pěstování a obchodu s kakaem. Ti, kteří dovedně rozmístí své dělníky a moudře využijí moci bohů, budou bohatě odměněni. Hra je v angličtině. Obsah balení: 44 dělníků 4 dřevění nosiči vody 4 mapy vesnic 28 dílů džungle 20 dřevěných plodů cacaa 12 slunečních žetonů 48 zlatých mincí pravidla a nápověda pro hráče Odkazy: Pravidla (česky, pdf) Přehledový list akcí destiček džungle (česky, pdf) Video-recenze (Deskofobie.cz)

Výrobce Abacusspiele

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Abacusspiele Cacao (anglicky) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.