Kde jsem: Katalog > Dětské zboží, hračky > Hry na doma > Stolní hry >

100 her pro děti na cestách - Hraj, smaž a zkus to znovu! - 2. vydání

100 her pro děti na cestách - Hraj, smaž a zkus to znovu! - 2. vydání

Cena produktu 100 her pro děti na cestách - Hraj, smaž a zku... není známa.

 

Popis produktu 100 her pro děti na cestách - Hraj, smaž a zkus to znovu! - 2. vydání: 100 her pro děti na cestách – Poznej svět a písmenka Pomocí těchto karet mohou děti malovat, hledat rozdíly v obrázcích, objevovat schované předměty. Velká část her veselým a zábavným způsobem ro...  Více informací


100 her pro děti na cestách - Hraj, smaž a zkus to znovu! - 2. vydání - popis

100 her pro děti na cestách – Poznej svět a písmenka
Pomocí těchto karet mohou děti malovat, hledat rozdíly v obrázcích, objevovat schované předměty. Velká část her veselým a zábavným způsobem rozvíjí paměť, pomáhá dětem poznat písmena a učit se je psát. Součástí balení je fix, který je lehce smazatelný suchou látkou, díky čemuž mohou být karty používány znovu a znovu.
Krabička obsahuje 50 karet, na každé straně karty najdete jinou hru. Rozměr karet, smazatelný fix a tvar karet jsou určeny pro děti na cestách – v autě, letadle i ve vlaku. Děti si s nimi mohou hrát jak doma, tak na výletě v přírodě.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu 100 her pro děti na cestách - Hraj, smaž a zkus to znovu! - 2. vydání užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Pexesa nebo Příslušenství ke společenským hrám , 3D Puzzle, Šipky.