Trans Europa

Cena produktu Trans Europa není známa.

 

Popis produktu Trans Europa: Trans Europa Jednoduchá a poučná hra pro více hráčů. Principem hry je spojit všech pět náhodně vybraných měst na mapě železnicí. Hráči se mohou napojit na protivníkovu železnici a tak si zkrátit d... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Trans Europa - popis

nahoru

Trans Europa Jednoduchá a poučná hra pro více hráčů. Principem hry je spojit všech pět náhodně vybraných měst na mapě železnicí. Hráči se mohou napojit na protivníkovu železnici a tak si zkrátit délku stavby. Hráč musí odhadnout kam mají protivníci namířeno a využít toho. Po spojení všech pěti měst hráč skončí hru a ostatní hráči dostávají trestné body za chybějící koleje. Za každý trestný bod se soupeřova lokomotiva posouvá blíže ke srázu. Hraje se nová hra a to se opakuje, dokud nespadne soupeřovi lokomotiva ze srázu. Pro 2-6 hráčů od 8 let, hra trvá cca 30 minut.

Výrobce Corfix

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Trans Europa užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Stolní fotbal.

Nejlevnější Trans Europa akční ceny - Levné Trans Europa

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Trans Europa stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Trans Europa najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.


;