Timbuktu

Cena produktu Timbuktu není známa.

 

Popis produktu Timbuktu: Timbuktu Timbuktu - město ležící na okraji Sahary, opředené legendami. Je cílem pro nespočetné množství karavan, naplněných různým vzácným zbožím. Karavany cestují od oázy k oáze, pocit bezpečí vš... > více informací


Timbuktu - popis

nahoru

Timbuktu Timbuktu - město ležící na okraji Sahary, opředené legendami. Je cílem pro nespočetné množství karavan, naplněných různým vzácným zbožím. Karavany cestují od oázy k oáze, pocit bezpečí však není na místě. V každé oáze se ukrývají zloději, kteří se nemohou dočkat, aby pomohli některé z karavan od jejich drahého nákladu. Jediná šance, kterou hráči mají jsou skrovné informace o tom, koho se chystají zloději obrat tentokrát. Každý vůdce karavany se snaží zlodějům vyhnout a bezpečně doručit až do Timbuktu co nejvíce ze svého drahocenného nákladu. Vůdce karavany, který využije informace ze zlodějských karet nejšikovněji a vyhne se tak zlodějům bude moci doručit do Timbuktu nejvíce zboží a tak vyhrát hru. Pro 3 - 5 hráčů od 10 let. Hrací doba přibližně 60 minut.

Výrobce Corfix

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Timbuktu užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Karetní hry.

Nejlevnější Timbuktu akční ceny - Levné Timbuktu

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Timbuktu stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Timbuktu najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.