O Zoo Le Mio

Cena produktu O Zoo Le Mio není známa.

 

Popis produktu O Zoo Le Mio: O Zoo Le Mio Všichni hráči jsou řediteli zoologických zahrad a pokoušejí se nalákat většinu návštěvníků do své ZOO. Úspěch má ten, kdo nabídne největší a nejzajímavější atrakce. Poptávka je nejen ... > více informací


O Zoo Le Mio - popis

nahoru

O Zoo Le Mio Všichni hráči jsou řediteli zoologických zahrad a pokoušejí se nalákat většinu návštěvníků do své ZOO. Úspěch má ten, kdo nabídne největší a nejzajímavější atrakce. Poptávka je nejen po prostorných výbězích pro různé druhy zvěře, ale také po příjemně upravených cestičkách a pohodlných lavičkách v parcích nebo stromových porostech, nad kterými zajásá srdce každého botanika. Důležitou roli ve hře hraje nejen finanční řízení ZOO, ale také způsob sestavení jednotlivých atrakcí. Každý návštěvník, které navštíví vaši ZOO, vám přidělí body, které se s postupujícími sezónami znásobují. Kdyby tak jen konkurenční ZOO nenabízeli také tolik atrakcí .. O Zoo Le Mio je divoké stavitelské dobrodružství, které nabízí napětí až do posledního okamžiku. Pro 2-4 hráče od 9 let, hra trvá cca 45 - 60 minut.

Výrobce Corfix

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu O Zoo Le Mio užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Karetní hry.

Nejlevnější O Zoo Le Mio akční ceny - Levné O Zoo Le Mio

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější O Zoo Le Mio stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější O Zoo Le Mio najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.