Niagara

Cena produktu Niagara není známa.

 

Popis produktu Niagara: Niagara Ve vlnách řeky Niagary propadlo diamantové horečce mnoho dobrodruhů. Rytíři štěstěny míří se svými kánoemi ke třpytivým drahokamům na břehu. Ale zrovna ty nejcennější drahokamy se nacházej... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Niagara - popis

nahoru

Niagara Ve vlnách řeky Niagary propadlo diamantové horečce mnoho dobrodruhů. Rytíři štěstěny míří se svými kánoemi ke třpytivým drahokamům na břehu. Ale zrovna ty nejcennější drahokamy se nacházejí v blízkosti burácejícího vodopádu. Kánoe které si na proud nedají dobrý pozor, mohou být strhnuty vodopádem do hlubiny. Drahokamy, které hráči nabírají, musí být dopraveny zpět na břeh. Hru vyhrává hráč, kterému se podaří jako prvnímu nasbírat potřebný počet drahokamů. Propracovaný hrací materiál hry vytváří živou třídimenzionální atmosféru. Na pohybujících se vodních políčcích se čluny ženou po proudu k propasti jako ve skutečné řece. Pro 3-5 hráčů od 8 let, hra trvá cca 30 - 45 minut. Ocenění: 2005 - Hra roku (Spiel des Jahres)

Výrobce Corfix

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Niagara užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Stolní fotbal.

Nejlevnější Niagara akční ceny - Levné Niagara

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Niagara stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Niagara najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.