Iglu Pop

Cena produktu Iglu Pop není známa.

 

Popis produktu Iglu Pop: Iglu Pop Malý sněžný obr má koupit rybí prsty.Cesta vede kolem malých směšných sněhových kupolek. Jestlipak jsou v nich, taky rybí prsty? Obřík začíná protřepávat iglú a poslouchá, co v nich uslyš... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Iglu Pop - popis

nahoru

Iglu Pop Malý sněžný obr má koupit rybí prsty.Cesta vede kolem malých směšných sněhových kupolek. Jestlipak jsou v nich, taky rybí prsty? Obřík začíná protřepávat iglú a poslouchá, co v nich uslyší. To co se však v iglú převaluje sem a tam nejsou lahůdky, ale eskymácké děti. Díky svým dobrým uším malý obřík rozpozná, kolik dětí se v každém iglú ohýbá smíchy. A tak si obyvatelé Arktidy vymysleli veselou hru. Každý obr vsadí a hádá, kolik malých Eskymáků je v iglú, když s ním zatřepe. Brzy nastane divoké třesení, naslouchání, a divení se, při kterém budou všichni hráči nepřetržitě v akci. Je jasné, že nezůstane jen u jednoho kola. Hra Má velmi snadná pravidla. Základní herní princip (štěrchání s iglů) je zábavný pro děti i dospělé. Pro 2 - 6 hráčů od 7 let, hra trvá asi 15 až 20 minut.

Výrobce Corfix

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Iglu Pop užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Stolní hokej.

Nejlevnější Iglu Pop akční ceny - Levné Iglu Pop

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Iglu Pop stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Iglu Pop najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.