GuloGulo

Cena produktu GuloGulo není známa.

 

Popis produktu GuloGulo: GuloGulo Rosomák, nazývaný GULO GULO, je velké zvířátko, proto má také velký hlad. A když vidí hnízdo plné vajíček, nemůže nechat zahálet svoje nenechavé tlapky. Oblíbeným jídlem malých rosomáků j... > více informací


GuloGulo - popis

nahoru

GuloGulo Rosomák, nazývaný GULO GULO, je velké zvířátko, proto má také velký hlad. A když vidí hnízdo plné vajíček, nemůže nechat zahálet svoje nenechavé tlapky. Oblíbeným jídlem malých rosomáků jsou vejce paní Supové. Paní Supová však rosomáčka přistihla u krádeže vajec a uvěznila jej. Celá rosomáčí rodinka se tak musí dát do práce, aby ho osvobodila. Rosomákovi by svého nenechavého synka už určitě dávno našli, kdyby ale všichni nebyli tak nenasytní. Nemůžou projít kolem žádného supího hnízda, aniž by štípli nějaké to vajíčko. Hráč, který bude dělat největší skoky a bude mít dostatečně hbité prsty může osvobodit malého rosomáka a vyhrát tak hru. Napínavá hra pro mladé i starší hráče, při níž děti často porazí rodiče díky svým hbitým prstům. Pro 2 - 6 hráčů od 5 let, hra trvá asi 20 minut.

Výrobce Corfix

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu GuloGulo užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Karetní hry.

Nejlevnější GuloGulo akční ceny - Levné GuloGulo

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější GuloGulo stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější GuloGulo najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.