Elfenland

Cena produktu Elfenland není známa.

 

Popis produktu Elfenland: Baví vás cestování? Můžete si snadno vyzkoušet, jaké je to cestovat po říši elfů a používat "nestandardní" dopravní prostředky jako divočáka, draka, jednorožce nebo dokonce mrak. V roli mladého el... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Elfenland - popis

nahoru

Baví vás cestování? Můžete si snadno vyzkoušet, jaké je to cestovat po říši elfů a používat "nestandardní" dopravní prostředky jako divočáka, draka, jednorožce nebo dokonce mrak. V roli mladého elfa máte za úkol navštívit v omezeném čase co nejvíce památných míst. Na herním plánu jsou již předem dané cesty mezi jednotlivými místy. Některá místa navíc spojují vodní toky nebo jezera. To, že mezi dvěma místy existuje cesta, ještě neznamená, že ji hráči mohou použít. Na začátku každého ze čtyř kol hráči získají dopravní prostředky, které následně při dodržovaní určitých omezení (např. divoké prase na poušti asi zatím nikdo neviděl). Teprve když je na cestě umístěn dopravní prostředek, lze ji v poslední fázi kola - cestování použít. Ani v elfí říši nikdo nepracuje zdarma. Za použití je potřeba zaplatit odpovídají kartou. Cena záleží na obtížnosti terénu, ve kterém se dopravní prostředek nachází. Spoluhráči mohou cenu ještě zvýšit položením klády přes cestu. Vítězem je samozřejmě nejlepší cestovatel, tj. ten, který stihl navštívit nejvíce míst. Hra sice nijak neoplývá složitými strategickými nuancemi, ale má jednoduchá pravidla a je vhodná zejména pro děti. Krásně malovaný herní plán ke hře přiláká i váhavce. Elfenland má spád i v plném počtu hráčů a hodí se pro nenáročné rodinné hraní, zejména pokud se vás sejde u herního stolu více. Obsah: 120 upomínkových kamenů (po 20ti kusech v 6ti barvách), 72 cestovních karet, 48 kartiček dopravních prostředků, 12 karet památných míst, 6 elfích holínek, 6 přehledových karet, 6 kartiček překážky, 4 karty označující kolo, 1 karta začínajícího hráče, 1 hrací plán, 1 česká pravidla hry.

Výrobce Albi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Elfenland užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Stolní hokej.

Nejlevnější Elfenland akční ceny - Levné Elfenland

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Elfenland stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Elfenland najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.