Džunka

Cena produktu Džunka není známa.

 

Popis produktu Džunka: Na plovoucích asijských trzích pulzuje život. Džunky přeplněné k prasknutí exotickým zbožím z celého světa jsou nalepené jedna na druhé. Po úzkých dřevěných lávkách spojujících jednotlivé loďky po... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Džunka - popis

nahoru

Na plovoucích asijských trzích pulzuje život. Džunky přeplněné k prasknutí exotickým zbožím z celého světa jsou nalepené jedna na druhé. Po úzkých dřevěných lávkách spojujících jednotlivé loďky pobíhají obchodníci a jejich pomocníci ve snaze nakoupit nejlepší zboží pro velké městské trhy. Aby uskutečnili co nejvýhodnější obchody, je třeba být ve správném čase na správném místě. Jen ten, komu se daří své aktivity šikovně koordinovat, se může stát jedním z nejváženějších asijských obchodníků. Každý hráč se pokouší postoupit mezi nejváženější asijské obchodníky tím, že jeho zisky budou vyšší než zisky jeho konkurentů. Aby toho dosáhl, musí umět šikovně rozmísťovat své náklady na lodích – na tom závisí dodatečné zboží a příjmy -, ale i rozumně zacházet s obchodníky a pomocníky. Doporučený věk Od 10 do 120 let, Počet hráčů 3 až 4, Přibližná doba hraní 45 až 60 minut.

Výrobce Albi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Džunka užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Stolní hokej.

Nejlevnější Džunka akční ceny - Levné Džunka

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Džunka stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Džunka najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.