Coloretto

Cena produktu Coloretto není známa.

 

Popis produktu Coloretto: Jako chameleon umíte měnit barvy tak často jak potřebujete. Ale pozor. Kdo to přežene, zůstane pozadu za ostatními nebo schytá i mínusové body. Vyčkejte na správnou chvíli a seberte karty soupeřům... > více informací


Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Coloretto - popis

nahoru

Jako chameleon umíte měnit barvy tak často jak potřebujete. Ale pozor. Kdo to přežene, zůstane pozadu za ostatními nebo schytá i mínusové body. Vyčkejte na správnou chvíli a seberte karty soupeřům dříve než se vzpamatují! Hráči postupně z lízacího balíčku otáčejí kartičky chameleónů v sedmi možných barvách a vykládají je do společné zásoby na stůl do několika skupin. Kdo je na řadě, může si místo otočení a vyložení nové karty vzít jednu z již vyložených skupin o 1 až 3 kartách. Cílem je získat co nejvíc chameleónů, ale mít současně co nejméně barevných druhů. Na konci hry se totiž každému hráči počítají jako kladné body jen zástupci tří jeho nejsilnějších barev, chameleóni všech ostatních barev se od skóre naopak odečtou! Vyhovět těmto protichůdným požadavkům vyžaduje velké soustředění a taktizování při vykládání karet. V nabídce na stole se objevují ještě dva typy karet speciálních: dvoubodový bonus a „pravý“ chameleón, který opravdu dokáže měnit kůži a funguje jako žolík k posílení libovolné hráčovy barvy. Počet hráčů je od tří do pěti.

Výrobce Albi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Coloretto užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Stolní hokej.

Nejlevnější Coloretto akční ceny - Levné Coloretto

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Coloretto stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Coloretto najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.