Caylus

Cena produktu Caylus není známa.

 

Popis produktu Caylus: Jedna z nejlépe hodnocených her všech dob, vítěz hráčské ankety Deutsche Spiele Preis 2006. Jedná se o komplexní strategickou hru, která není vhodná pro herní nováčky. Naopak těm z Vás, kteří už m... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Caylus - popis

nahoru

Jedna z nejlépe hodnocených her všech dob, vítěz hráčské ankety Deutsche Spiele Preis 2006. Jedná se o komplexní strategickou hru, která není vhodná pro herní nováčky. Naopak těm z Vás, kteří už mají něco za sebou a hledají další výzvu, můžeme Caylus směle doporučit. Hráči v každém kole postupně umisťují své dělníky do různých budov na cestě z hradu. Po ukončení rozmisťování hráči rozhodnou, které všechny budovy budou v provozu (kam až po cestě dojde dozorce). Každá budova pak postupně hráči dá nějaký zisk (peníze, suroviny, apod.), který lze využít v dalším průběhu hry. Hráči mohou po cestě stavět nové budovy, které pak pronajímají za vítězné body ostaním, mohou pomoci při stavbě hradu a získat tak kromně bodů i ocenění krále. Hrací doba je závislá na počtu hráčů. Přibližně můžete počítat s půlhodinou za každého hráče. Obsah: 1 hrací plán, 2 válcové figurky, 30 pracovníků (po 6ti kusech v pěti barvách), 100 domků (po 20ti v 5ti barvách), 40 kartiček budov (6 neutrálních, 8 dřevěnných, 9 kamených, 8 obytných a 9 významných budov), 35 disků (7 v každé z 5ti barev), 140 surovin (30x jídlo, 30x oblečení, 30x dřevo, 30x kámen, 20x zlato), 40 mincí (30x 1 denár, 10x 5 denárů), 1 pravidla.

Výrobce Albi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Caylus užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Stolní hokej.

Nejlevnější Caylus akční ceny - Levné Caylus

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Caylus stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Caylus najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.