Carcassonne

Obrázek není k dispozici

Cena produktu Carcassonne není známa.

 

Popis produktu Carcassonne: Hra, která s každým tahem přináší nové možnosti. Úspěch závisí na vlastním rozhodování hráče. Role náhody je zde velmi omezená, důležité je vlastní rozhodování hráče. Jedna z nejlepších a nejoblíb... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Carcassonne - popis

nahoru

Hra, která s každým tahem přináší nové možnosti. Úspěch závisí na vlastním rozhodování hráče. Role náhody je zde velmi omezená, důležité je vlastní rozhodování hráče. Jedna z nejlepších a nejoblíběnějších stolních her. Jihofrancouzské město Carcassonne je proslulé svým středověkým opevněním. Hráči putují se svými družinami okolní krajinou, sami ji budují a strategicky rozmísťují své figurky. V průběhu hry i na jejím konci se sčítají body, vítěz je znám až na konci. Z karet vzniká podoba krajiny s městy a kláštery, cestami a loukami, je každým tahem větší. Za pomoci svých družiníků – rytířů, mnichů, sedláků a lupičů, rozšiřují hráči svůj vliv na území, aby získali co nejvíc bodů. Výhodu má ten, kdo v bouřlivých dobách má víc družiníků na své straně. Carcassonne je stolní desková hra moderního typu, jež byla vyvinuta s cílem nejen pobavit, ale také rozvíjet taktické a strategické dovednosti, analytické myšlení a fantazii. Od jejího uvedení v roce 2001 se jí prodalo milion kusů a oblíbily si ji tisíce dětí i dospělých. Body se získávají v průběhu i na konci hry, takže do poslední chvíle není jistý vítěz. Celých 30–45 minut, které hra trvá, tak provází napětí a zdravá bojová nálada. Velkou výhodou Carcassonne je také to, že nikdo nemůže být v průběhu vyřazen. V současné době je na trhu několik rozšíření základní hry Carcassonne. Každé z nich přináší nové variace a taktické možnosti. Doporučená věková hranice je osm let, ale v základní verzi zvládají hru i mladší děti. Zato se všemi dodatky potrápí i některé dospělé. Doporučený věk Od 8 do 120 let, Počet hráčů 2 až 5, Přibližná doba hraní Asi 30 až 60 minut. Výbava hry: Carcassone obsahuje 72 stavebních karet, 40 družiníků v pěti barvách, počítací tabulku, návod.

Výrobce Albi

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Carcassonne užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Stolní hokej.

Nejlevnější Carcassonne akční ceny - Levné Carcassonne

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Carcassonne stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Carcassonne najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.