Bohn Hansa

Cena produktu Bohn Hansa není známa.

 

Popis produktu Bohn Hansa: Bohn Hansa Převezmete roli obchodníka s fazolemi a stanete se členem slavné fazolové hanzy, spolku severoevropských měst. Naplnili jste vůz až po okraj cennými fazolemi a nacházíte se na cestě k j... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Bohn Hansa - popis

nahoru

Bohn Hansa Převezmete roli obchodníka s fazolemi a stanete se členem slavné fazolové hanzy, spolku severoevropských měst. Naplnili jste vůz až po okraj cennými fazolemi a nacházíte se na cestě k jednomu z hanzovních měst. Pokud se hráč nachází ve městě, ve kterém může vyřídit svou zakázku a je současně majitelem požadovaného druhu fazolí, dostane od banky tržbu. Je-li v jednom městě několik hráčů, mohou spolu obchodovat. Obchodování s fazolemi je důležité, protože tak je možné dostat se ke druhu fazolí, který hráč nevlastní. Navíc mohou hráči nakoupit fazole ve městě, ve kterém jsou. Karty nové sklizně se v starají o dodání dalších fazolí. Když se odkryje osmá karta nové sklizně, začne poslední kolo. Potom hra končí. Vyhrává hráč s největším počtem fazolarů. Pro 3-5 hráčů od 12 let. Hrací doba přibližně 90 minut.

Výrobce Corfix

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Bohn Hansa užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Stolní hokej.

Nejlevnější Bohn Hansa akční ceny - Levné Bohn Hansa

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Bohn Hansa stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Bohn Hansa najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.