Aqua Romana

Cena produktu Aqua Romana není známa.

 

Popis produktu Aqua Romana: Aqua Romana Voda - životně důležitá podmínka pro rozvoj římského impéria. Aby bylo možné zajistit zásobování vodou, vybudovali ti nejlepší stavitelé ohromující stavební díla - akvadukty. Hluboká ú... > více informací

Seřadit podle: nejnižší ceny dostupnosti

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů. Zkuste podobné produkty.

Aqua Romana - popis

nahoru

Aqua Romana Voda - životně důležitá podmínka pro rozvoj římského impéria. Aby bylo možné zajistit zásobování vodou, vybudovali ti nejlepší stavitelé ohromující stavební díla - akvadukty. Hluboká údolí a složitý terén byly překlenuty bez moderních technických vymožeností. Zúčastněte se soutěže o stavbu nejdelšího akvaduktu. Každý hráč se jako investor pokouší s pomocí stavitelů a dělníků postavit co možná nejdelší akvadukty. Avšak ne vždy mají všichni k dispozici stejné zdroje. Každý nový úsek je možné postavit pouze za pomoci vhodného stavitele, protože ten dodá vhodné součásti pro zatáčky, rovné úseky, mosty a dvojité zatáčky. Důležité je dobré plánování. Pro každého hráče je důležité uzavřít akvadukt ve správný okamžik a tím zabodovat. Pro 2 - 4 hráčů od 8 let. Hrací doba přibližně 45 - 60 minut.

Výrobce Corfix

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Aqua Romana užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Šipky nebo Pexesa, Puzzle, Stolní hokej.

Nejlevnější Aqua Romana akční ceny - Levné Aqua Romana

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Aqua Romana stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Aqua Romana najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Stolní hry.